ARKlima Satış, Montaj ve Bakım Hizmeti
-
Türkiye

Kartal Klima Servisi

Kartal Klima Servisi sektörde müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren öncü bir yetkili servistir. Ar klima servisi, İstanbul genelinde tüm marka klima arıza onarımı, bakımı ve montajı için hizmet sunuyor. Sizler de klimanız için tamir, bakım ya da montaj hizmeti almayı düşünüyorsanız kuşku duymadan bizleri tercih edebilirsiniz. Servisimizde hizmet veren tüm personellerimiz alanında tecrübeli ve eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Sizlere daha iyi bir hizmet vermek adına teknolojiyi yakından takip ediyoruz. İstanbul genelinde sizlere en yakın klima servisi olduğumuzu belirtmek isteriz. Bizleri aradığınızda 15 dakika içerisinde profesyonel ekibimizi adresinize yönlendiriyoruz.

Sertifikalı personellerimiz gerekli tüm eğitimi alarak sizlere mükemmel bir hizmet sunmayı hedefliyor. Uzman ekibimiz ile beraber sizlere etkili ve kalıcı çözümler sunuyoruz. Sunduğumuz her hizmetin arkasındayız. Siz değerli müşterilerimize %100 memnuniyet garantili bir hizmet sunuyoruz. İhtiyacınız olan tüm hizmetleri bizi arayarak talep edebilirsiniz. Klima tamiri, bakımı ve montajı kaydı bırakmanız yeterlidir.

Kartal Klima Tamiri

Kartal Klima Tamiri hizmetlerimizi kurumsal olarak sizlere sunmaktayız. Servisimiz İstanbul’un Kartal ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul’un tüm ilçelerinde 7/24 hizmet imkanı sunuyoruz. Klima tamiri deneyimli bir servis tarafından alınması gereken hizmettir. Sizler de yetkili servisimizi çağırarak kusursuz bir hizmet alabilirsiniz. Kartal Klima Servisi miz gerekli yetki ve belgelere sahiptir. Sektörde en güvenilir servis firmaları arasında ilk sırada yer almaktadır. Evinizde ya a ofisinizde bulunan arızalı klimanız için bizleri arayabilirsiniz.

Türkiye’nin en güvenilir klima tamircisi olarak bilinmekteyiz. İstanbul’un tüm semtlerine klima tamir ve onarım hizmeti vermiş lider bir yetkili servis olduğumuzu belirtmek isteriz. Kurulduğumuz günden itibaren önceliklerimiz sizlere daha iyi ve yüksek kalitede bir hizmet sunmaktır.

Kartal Klima Bakım

Klimanız için yetkili ve profesyonel bir servis arıyorsanız doğru adrestesiniz. Kartal Klima Bakım servisimiz İstanbul’da 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Her yaz ve kış mevsimine girmeden önce servisimiz aracılığı ile klimanıza bakım yaptırmanızı önermekteyiz. Kullanım sırasında arıza oluşumu sizleri ciddi tutarda maddi zarara sokabilir. Klima bakımında personellerimiz genel kontrollerini yaparak değişimi gereken parçalarda sizleri bilgilendirmektedir. İleride arıza yaşamanın önüne geçmek için klima bakımını sizler de yaptırmalısınız.

  • İç ve dış fan temizliğini yapıyoruz.
  • Bakır boru hattı izolasyonu kontrolü yapılıyor. Eğer arıza var ise onarımı yapılıyor.
  • Kumanda yarları kontrol ediliyor ve performans testinden geçiriliyor.
  • Drenaj hattında kaçak, eğim ve gerekli temizlikler yapılıyor.
  • Tüm filtrelerin kontrolü ve temizliği yapılıyor.

Kartal Klima Montaj

Kartal Klima Montaj hizmeti veren Ar yetkili servisimizi arayarak montaj kaydı oluşturabilirsiniz. Eğitimli ve deneyimli personellerimiz ile sizlere 7/24 hizmet vermekteyiz. Sahte servislere dikkat etmelisiniz. Günümüzde ne yazık ki kurumsal olarak kendini adlandıran sahte servisler bulunmaktadır. Klimanızın düzgün ve verimli çalışması için tercih edeceğiniz servisin yetkili ve profesyonel olmasına dikkat etmelisiniz. Siz değerli müşterilerimize ekonomik fiyatlarda hizmet sunuyoruz.

Hatalı yapılan klima montajı klima’nın bozulmasına ya da verimli çalışmasına engel olur. Servisimiz sektörde geniş yedek parça stoğuna sahiptir. Dolayısı ile en ufak sorunda bile kısa süre içerisinde çözüm üretmekteyiz. Yılları aşkın tecrübemiz ile kusursuz bir şekilde hizmet garanti ediyoruz. %100 verim alacağınız şekilde klima montajını sağlayarak sizlere güvenilir ve üstün kalitede bir hizmet sunuyoruz. İklimlendirme sektöründe yıllarını vermiş başarılı ve güçlü bir yetkili servisiyiz.

Kartal Klima Arıza

Zamanında bakımı yapılmayan klimalar arızalanabilir. Bu yüzden sizlere düzenli olarak yılda en az 1 kez klima bakımı önermekteyiz. Servisimiz İstanbul genelinde yüksek kalite ve güvende hizmet vermektedir. Klima arızanızı en kısa sürede tespit ederek gerekli onarım hizmetini vermekteyiz. İç mekanlar için kullanılan klimaların arızalarını tespit ederek onarım hizmeti sunuyoruz. Kartal Klima Arıza servis hizmetlerimizi alarak kalıcı olarak sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Tercih edeceğiniz servisin yetkili ve deneyimli olmasına dikkat etmelisiniz.

Klima arıza servisi olarak önceliğimiz sizlere profesyonel bir şekilde hizmet sunmaktır. Sizlere yüksek tasarruf maksimum verim garanti ediyoruz. Klima arıza onarım hizmetlerimiz için bizleri 7/24 arayarak arıza kaydı bırakabilirsiniz. Size en yakın yetkili klima servisi olarak hizmet sunacağız. Aynı gün içerisinde hizmet almak için bizi arayabilirsiniz. Firmamız ile ilgili detaylı bilgiye google üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Haber bültenimize abone ol

Sign up to receive latest news, updates, promotions, and special offers delivered directly to your inbox.
Hayır, teşekkürler
Call Now Button