ARKlima Satış, Montaj ve Bakım Hizmeti
-
Türkiye

Zümrütevler Klima Servisi

Zümrütevler, İstanbul’un Anadolu Yakası’nda yer alan Maltepe ilçesine bağlı bir mahalledir. Zümrütevler Klima Servisi olarak İstanbul genelinde hizmet sunuyoruz. Servisimiz Zümrütevler’ de Ar klima adı altında hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyeti için sektörde en profesyonel kadroya sahip lider bir yetkili klima servisiyiz. İstanbul içerisinde sunduğumuz her hizmet Avrupa standartlarına uygun bir şekilde veriliyor. Servisimiz İstanbul’da tanınan öncü bir servistir. Klima bakım, montaj, sökme ve tamir hizmeti veriyoruz. İklimlendirme sektörüne yıllarını vermiş başarılı bir servis olduğumuzu da belirtmek isteriz. Servisimiz bünyesinde hizmet veren tüm personellerimiz ve teknisyenlerimiz eğitimli, donanımlı ve belge sahibi kişilerdir. Önceliği müşteri memnuniyeti olan Zümrütevler Klima Servisi ile sizler de hizmet alabilirsiniz.

Korsan servislere dikkat! Günümüzde sayısı belli olmayacak kadar korsan servisler bulunuyor. Müşterisine kaliteli bir hizmet sunacağını söyleyerek yanlış hizmet veren servisler bulunuyor. İstanbul’da yetkili ve deneyimli bir servis arıyorsanız doğru yerde olduğunuzu bilmenizi isteriz. Çünkü servisimiz yılları aşkın tecrübesi ile önerilen ve tercih edilen yetkili klima servisidir. Ar klima adına bağlı olarak İstanbul’un Zümrütevler semtinde hizmet sunuyoruz. Bizi aradığınızda size en yakın ekibimizi yönlendirerek zaman kazanmayı amaçlıyoruz. Unutmayın! Yanlış verilen bir hizmet klimanızın bir daha çalışmasına neden olabilir. Sizler de kuşku duymadan servisimizin bakım, montaj ve arıza onarım hizmetlerinden 7/24 yararlanabilirsiniz.

Zümrütevler Klima Tamiri

Zümrütevler Klima Tamiri servis hizmetini yerinde veriyor. Servisimiz İstanbul genelinde en hızlı hizmet imkanı sunuyor. Kurulduğu günden itibaren klima tamiri alanında çok sayıda hizmet sundu. Sunduğu her hizmetin kaliteli olması da müşteri kitlemizi çoğalttı. Sizler de servisimizin hizmetlerini alarak mükemmel bir deneyim yaşayabilirsiniz. Yerinde verdiğimiz her hizmet de sizlerin konforunu sağlıyoruz. Bu alanda deneyimli ve gerekli belgeye sahip teknisyenlerimiz ile birlikte hizmet sunuyoruz. Sektörde sizlerin kaliteli ve güvenilir bir hizmet alması için varlığımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Önceliği müşteri memnuniyeti olan servis sayısı oldukça azdır. Sizler üstün kaliteli bir hizmeti garantiliyoruz. Dilediğiniz zaman bizleri arayarak tamir kaydı bırakabilirsiniz.

Zümrütevler Klima Bakım

İstanbul’da yetkili bir klima bakımı arıyorsanız Zümrütevler Klima Bakım servisimizi tercih edebilirsiniz. Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına yönelik hizmet sunuyoruz. Klima bakımları doğru bir şekilde yapılır ise arızaların önüne geçilebilir. Uzman personellerimiz klimanızı detaylı bir şekilde kontrol etmektedir. Gerekli bakım hizmeti verilirken ileride arızaya neden olabilecek etkenler gözden geçirilmektedir. Bu sayede ileride meydana gelebilecek sorunların önüne geçmekteyiz. Bakım hizmeti sırasında sizlere eksiksiz ve yerinde hizmet veriyoruz.

  • Yüksek ve alçak basınç ölçümleri yapılmaktadır.
  • İç ile dış ünitenin gerilim ve besleme akım ölçümü yapılmaktadır.
  • Bakır boru hattında oluşan ezilme veya kaçak olup olmadığına bakılıyor.
  • Akım kontrolleri sağlanıyor.
  • Hava filtresi sökülüp yıkanıyor.
  • Klimanızın yüksek gerilim girişlerine bakılıyor.
  • Devreler çalışır halde akım kontrolü sağlanıyor.

Zümrütevler Klima Montaj

Cihazlarınıza yanlış verilen hizmet sonucu çalışmaz hale gelebilir. Klimanız için verilen tüm hizmetin eksiksiz ve kusursuz olması gerekir. Dudullu Klima Servisimiz sektörde müşterisine %100 memnuniyet sunuyor. Klima montajı için profesyonel ekibimiz gelerek klimanın nereye monte edileceğine bakıyor. Daha sonra klima montajı sorunsuz bir şekilde sağlanarak hizmet üstün kalitede tamamlanıyor. Zümrütevler Klima Montajı hizmetimiz için bizlere 7/24 iletişim adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Zümrütevler Klima Servisimizi arayarak montaj kaydı bırakmanız yeterlidir. Klima montajı doğru bir şekilde yapılır ise verim alırsınız. Bu yüzden tercih edeceğiniz servisin bu alanda deneyimli olmasına dikkat etmelisiniz. Klima montajı konusunda profesyonel kadromuz ile sizlere hizmet sunuyoruz.

Zümrütevler Klima Arıza

Zümrütevler Klima Arıza hizmetlerimizi yüksek kalite, hız ve güvende sunuyoruz. Sektörde en uygun fiyatta hizmet veren öncü bir klima servisiyiz. Aynı zamanda sunduğumuz her hizmette rakip servis firmalarına öncülük ediyoruz. Klima arızasını kısa sürede tespit etme kapasitesine sahip personellerimiz sizlere etkili çözümler sunuyor. Sunduğumuz her hizmet sonrası ileride aynı sorun ile karşılaşmanızı önlüyor. Dolayısı ile sizlere sunduğumuz her hizmet hem garantili hem de üstün kalitede’dir.

Servisimizin arıza hizmeti için arıza kadı ile adresinizi bırakmanız yeterlidir. Arızaya bağlı olan sebep ortaya çıkararak gerekli onarım yapılmaktadır. Aynı zamanda parça değişimi yapılması gerekiyor ise orijinal yedek parça stoğumuzun geniş olduğunu da belirtmek isteriz. Tüm klima modelleri ve markaları için onarım hizmeti sunuyoruz. Firmamız ile ilgili detaylı bilgiye google üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Haber bültenimize abone ol

Sign up to receive latest news, updates, promotions, and special offers delivered directly to your inbox.
Hayır, teşekkürler
Call Now Button