ARKlima Satış, Montaj ve Bakım Hizmeti
-
Türkiye

Kadıköy Klima Servisi

Ar klima servisi olarak önceliğimiz siz değerli müşterilerimize üstün kalitede bir hizmet sunmaktır. Sektörde uzun yıllar boyunca klima tamiri ve bakım hizmetlerimizi sunuyoruz. İstanbul’da bulunan Kadıköy Klima Servisimiz 7/24 sizlere hizmet vermektedir. Klimalar düzenli bakım yaptırılmadığında çeşitli sebeplerden dolayı bozulabilir. Dolayısı ile sizlere ile sizlere klimalarınızın bakımını her yıl yaptırmanızı önermekteyiz. İstanbul’da en uygun fiyat garantisi ile klima tamiri hizmeti vermekteyiz. Sizler de servisimizi seçerek doğru, kaliteli ve garantili bir tamir hizmeti alabilirsiniz.

Tüm marka ve model klimalar için hem tamir hem de bakım hizmeti vermekteyiz. Klima teknik servisimiz sizlere garantili, hızlı, kurumsal ve yüksek kalitede bir hizmet sunmayı amaçlıyor. Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz her hizmette bir daha arıza yaşamamanızı sağlıyoruz. Klimalar ev ve iş yerinde ortamın ferahlaması için kullanılan bir cihazdır. Klimalar da yaz aylarında soğuk, kış aylarında ise sıcak özelliğini kullanabilirsiniz. Klimalar insan sağlığı açısından düzenli bakımları yaptırılması gereken bir cihazdır. Bu tür hizmetleri hem uygun fiyatta hem de profesyonel bir servisten almak için Kadıköy Klima Servisi mizi arayabilirsiniz.

Kadıköy Klima Tamiri

İstanbul’da bulunan yetkili servisimiz bütün marka klimalar için tamir hizmeti sunuyor. Klimanızda meydana gelen sorunu en kısa sürede çözmek için sizlere hızlı hizmet desteğimiz sunuyoruz. Farklı özelliklere sahip klimalar da arızalar da çok sebepli olabiliyor. Tamir seçeneği sunan servisimiz ile iletişime geçerek 7/24 Kadıköy Klima Tamiri hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Servisimiz İstanbul genelinde sizlere profesyonel düzeyde bir hizmeti garanti veriyor. Eğer klimanızda oluşan arıza da parça değişimi gerekiyor ise ilk sizlerin onayını alıyoruz. Daha sonra yetkili personellerimiz gerekli hizmeti sunarak en kısa süre içerisinde sorunu gideriyor. Bunun yanı sıra servisimiz en geniş klima yedek parça stoğuna sahiptir. Tüm yedek parçalar yurt dışından gelmektedir. Kurulduğumuz günden itibaren müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler sunmaya özen gösteriyoruz.

Kadıköy Klima Bakım

Kadıköy’de garantili klima bakım hizmeti veren lider bir yetkili servisi olduğumuzu belirtmek isteriz. Kaliteli ve güvenilir hizmetlerimiz için servisimizi arayarak bilgi edinebilirsiniz. Klimaların arızalanmaması için yıl da 1 kez bakımı’nın yaptırılmasını önermekteyiz. Bu sayede ileride oluşacak arızanın önüne geçerek sizleri maddi açıdan zarar görmenizi önlüyoruz. Kadıköy Klima Bakım servisi olarak tüm marka ve model klimalar için bakım hizmeti veriyoruz.

Klima bakım hizmetleri tecrübeli bir servisten alınmalıdır. Bakım sürecinde sunduğumuz hizmetler;

  • Kondenser, evaporatör ve filtrelerinin kontrolü yapılarak kimyasal ile temizliği sağlanıyor.
  • İç ile dış ünite de fan temizliği yapılmaktadır.
  • Drenaj hatları’nda eğim, kaçak ve temizlik kontrolleri yapılıyor. Eğer gerekli ise temizliği yapılıyor.
  • Bakır boru hattı izolasyon kontrolleri yapılıyor. Eğer gerekli ise onarımı sağlanıyor.
  • İç ya da dış ünitelerde bulunan elektronik soket, kartların ve klemenslerin kontrolü yapılıyor.
  • Kumanda ayarlarının kontrolü yapılarak performans testi uygulanıyor.

Kadıköy Klima Montaj

Kadıköy Klima Montaj hizmeti veren servisimiz sizlere 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet imkanı sunuyor. Sektörde en uygun fiyatta klima montaj hizmeti veren öncü bir yetkili servisi olarak hizmet sunuyoruz. Klima montaj hizmetleri alanında tecrübeli servisler tarafından alınmalıdır. Aynı zaman da servisimiz sizlere uygun fiyatta taksit imkanı sunuyor. Hatalı montaj işlemleri klimaların çalışmamasını ya da bozulmasına neden olabiliyor. Bu yüzden deneyimli bir servis tercih edilmesi son derece önemlidir. Klima montaj edilirken hava akışının doğru bir şekilde olması gerekir. Aynı zamanda klimadan %100 verim almak için doğru montaj önemlidir.

Klima montaj ekiplerimiz konut ve iş yerleri için hizmet sunuyor. Sizlerin güvenliği ve çevre dostu olmasına özen gösteriyoruz. Servisimiz İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet desteğini sunuyor. Mekanlarınız için verimli iklimlendirme istiyorsanız sizler de Kadıköy Klima Servisimizi arayabilirsiniz.

Kadıköy Klima Arıza

Klima arızaları pek çok sebepten meydana gelebilir. Alacağınız hizmet doğrultusunda bir daha arıza yaşamak istiyorsanız sizler de Kadıköy Klima Arıza hizmeti veren yetkili servisimizi tercih edebilirsiniz. Sektörde kurumsal bir yetkili servis olarak hizmet vermekteyiz. En kısa sürede arızayı tespit ederek gerekli onarım hizmetlerimizi sunuyoruz. İklimlendirme için kullanılan klimalar da arıza ve bakım hizmetleri için bizleri dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.
Firmamız ile ilgili detaylı bilgiye google üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Haber bültenimize abone ol

Sign up to receive latest news, updates, promotions, and special offers delivered directly to your inbox.
Hayır, teşekkürler
Call Now Button