ARKlima Satış, Montaj ve Bakım Hizmeti
-
Türkiye

Kaynarca Klima Servisi

Kaynarca Klima Servisi sektörde sunduğu hizmetler ile adından söz ettiren lider ve başarılı bir yetkili servistir. İstanbul’un Kaynarca ilçesine bağlı olarak 7/24 hizmet desteğimizi sunuyoruz. Alanında uzman personellerimiz ile klima bakım, onarım ve montaj hizmeti sunuyoruz. Aynı zamanda evinde ya da iş yerinde klima kullanan müşterilerimize klima söküm ve montaj hizmeti sunuyoruz. Sizlere en uygun fiyatlarda hizmet sunacağımızdan kuşkunuz olmasın. Lider bir yetkili klima servisi olarak yıllardır hizmet sunuyoruz. Önceliğimiz müşterilerimize üstün kalitede bir hizmet sunarak onları memnun etmektir. Eğer İstanbul’da bir klima servisi arıyorsanız sizlere hizmet vermek için hazırda beklemediğimizi belirtmek isteriz. Sektörde en deneyimli personellerimiz ve gelişmiş teknolojik ekipmanlarımız ile %100 kaliteli ve garantili bir hizmet sunuyoruz.

Klima tamircisi denildiğinde akıllara ilk gelen servis olmak için sizlere en iyi şekilde hizmet sunmayı hedefliyoruz. Yıllardır klima servisi olarak kurumsal hizmetlerimizi sunuyoruz. Sizler de klima servisi arıyorsanız tercih edeceğiniz servisin yetkili olmasına dikkat etmelisiniz. Sektörde sahte servis sayısı ne yazık ki oldukça fazladır. Bu yüzden servisimizi tercih ederek güvenilir bir hizmet alabilirsiniz. Önceliği müşteri memnuniyeti olan Kaynarca Klima Servisini arayarak tamir, bakım ya da montaj hizmeti talebinde bulunabilirsiniz.

Kaynarca Klima Tamiri

Kaynarca Klima Servisi olarak müşterilerimize 7/24 hizmet imkanı sunuyoruz. Servisimiz İstanbul genelinde üstün kalitede bir hizmet sunuyor. Zamanında bakımı yapılmayan klimalarda arızalar oluşur. Bu süreçte deneyimli bir servis seçmeniz sizin yararınız olacaktır. Çünkü klima tamiri oldukça önemli ve dikkat gerektiren bir iştir. Servisimiz sizlere profesyonel düzeyde bir hizmeti garanti veriyor. Klima tamiri sırasında parça değişimi yapmamız gerekiyor ise en uygun fiyatta orijinal yedek parça ve aksesuar değişimi hizmeti sunuyoruz.

Kaynarca Klima Tamiri için hizmet almayı düşünüyorsanız servisimizi tercih edebilirsiniz. Klimanızda arıza tespitini sorunsuz bir şekilde yaparak konforlu bir süreç sunuyoruz. Uzman kadromuz ile tüm marka ve model klimalar için onarım hizmeti vermekteyiz. Cihazınızda bir sorun olduğunu düşünüyorsanız servisimizin hizmetlerinden en uygun fiyatta faydalanabilirsiniz.

Kaynarca Klima Bakım

Klimalarda meydana gelen arızalar sonrası çoğu müşteri düzenli olarak bakım yaptırma kararı alıyor. Ancak daha önceden düzenli bakım hizmeti almış olduğunuzda arıza onarım için ücret ödemek durumunda kalmayacaksınız. Her mevsimde çalıştırılan klimalar zamanla içerisinde toz ve mikrop barındırır. Her çalıştığında ortamın havasını olumsuz yönde etkiler. Böylece insan sağlığı da riske girer. Kaynarca Klima Bakım hizmeti veren servisimiz ile iletişime geçerek bakım süreci hakkında bilgi edinebilirsiniz. Klimanızın düzgün ve verimli çalışması için bakım hizmeti son derece önemlidir. Yaşam kaliteniz için klima bakım hizmeti almalısınız. Bakımı yaptırılmayan klimalar da verim düşer. Kış ayında sıcak, yaz ayında ise soğuk özelliğini kaybetmeye başlar. Dolayısı ile klima bakımı ile klimanın performansı doğru orantılıdır.

Kaynarca Klima Montaj

Klimanız doğru yere takıldığı zaman verimli çalışır. Aksi taktirde çalışması beklenmemelidir. Klima montajı oldukça önemli ve dikkat gerektiren bir iştir. Kaynarca Klima Montaj servis hizmetimiz için bizleri 7/24 arayabilirsiniz. Alacağınız servis hizmetin kaliteli olması için sektörde yetkili ve deneyimli bir servis tercih etmeye özen göstermelisiniz. Servisimiz aynı gün içerisinde sizlere montaj hizmeti vermektedir. Klima montajı alanında sektörde en deneyimli personellerimiz ile hizmet vermekteyiz. Siz kıymetli müşterilerimize doğru ve yerinde bir hizmet sunmayı sürdürmekteyiz.

Kaynarca Klima Arıza

Öncelikle sizlere klima arızalarının nelerden meydana gelebileceğinden bahsetmek isteriz. Servisimiz klima arıza onarım konusunda son derece profesyonel hizmetler sunmaktadır.

  • Kumanda problemi
  • Klima gazının bitmiş olması
  • Anakart problemi
  • Klima kumanda pilinin zayıf ya da bitmiş olması
  • Klima kablosu ile elektrik kablosu kopukluğu
  • Sigorta off-on anahtarı arızası
  • Sensör ile display kart arızası

Klima arızaları pek çok sebepten dolayı meydana çıkabilir. Bu durumda yapmanız gereken tek şey Kaynarca Klima Arıza servisimizi aramak olacaktır. Sizin için bölgeye en yakın ekibimizi yönlendirerek kısa sürede hizmet almanızı sağlıyoruz. Deneyimli personellerimiz klima arıza tespitini yaparak gerekli tüm hizmeti eksiksiz ve kusursuz bir şekilde vermektedir. Servisimiz geniş yedek parça ve aksesuar stoğuna sahip olarak sizlere kaliteli bir hizmet sunuyor.
Firmamız ile ilgili detaylı bilgiye google üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Haber bültenimize abone ol

Sign up to receive latest news, updates, promotions, and special offers delivered directly to your inbox.
Hayır, teşekkürler
Call Now Button