ARKlima Satış, Montaj ve Bakım Hizmeti
-
Türkiye

Gebze Klima Servisi

Kocaeli’nin Gebze ilçesine bağlı olarak klima servis hizmeti sunuyoruz. Servisimiz İstanbul genelinde ve Kocaeli’nin Gebze ilçesinde klima tamir, bakım ve montaj hizmeti vermektedir. Kurulduğumuz günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler sunuyoruz. Servisimiz sunduğu üstün kaliteli hizmetleri ile sektörde bilinen öncü ve lider bir yetkili klima servisidir. Ar klima’ya bağlı olarak hizmet veren Gebze Klima Servisi siz değerli müşterilerine 7/24kesintisiz hizmet desteğini sunuyor. İhtiyaç anında yetkili ve deneyimli bir servis arıyorsanız bizlere iletişim adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

Klima servisi denildiğinde sunduğu her hizmetin kusursuz olması gerekir. Çünkü klimalar oldukça hassas ve yanlış verilecek en ufak hizmette çalışmaz hale gelebilir. Bu yüzden servis seçerken alanında deneyimli olması oldukça önemlidir. İstanbul genelinde hizmet veren Gebze Klima Servisi miz, Kocaeli’ne bağlı Gebzde’de hizmet sunuyor. Yetkili ve profesyonel kadrosu ile klima bakım, arıza onarım ve montaj hizmeti sunuyor. Sektörde ekonomik fiyatlarda hizmet desteği veren seçkin firmalardan önde geleniyiz.

Gebze Klima Tamiri

Klima tamircisi olarak Gebze’de profesyonel hizmet desteği veriyoruz. Size en yakın klima servisi olarak hızlı ve etkili bir şekilde hizmet sunuyoruz. Servisimiz sektörde sunduğu hizmet kalitesi ile tanınan öncü bir yetkili klima servisidir. Gebze Klima Tamiri denildiğinde akıllara ilk Ar klima gelmektedir. Klimalar zamanla arızalar verebilir. Personellerimiz klima arızalarını kısa sürede tespit ederek onarım hizmeti vermektedir. Aynı zamanda klimanızın arıza nedenini sizlere söyleyerek nelere dikkat edilmesi gerektiğini belirtiyoruz. Klima arızaları genellikle bakımı yapılmayan ya da eksik bakımı yapılan klima cihazlarında görülmektedir. Tercih edeceğiniz klima bakım servisinin doğru ve eksiksiz hizmet sunduğuna emin olmalısınız.

Gebze Klima Bakım

Klimaların yılda en az 1 kez bakımı yaptırılmalıdır. Eğer eskisi gibi klimanızdan verim almıyorsanız Gebze Klima Bakım servisimizi arayarak bakım hizmetimizi alabilirsiniz. Sizlere en uygun fiyat garantisi ve üstün kalitede bir hizmet sunuyoruz. Klima bakımları doğru bir şekilde yapılır ise klimanızdan verim alırsınız. Bu yüzden alacağınız hizmetin kaliteli olması tercih edeceğiniz servisin deneyimi ile doğru orantılıdır. Sizlere %100 memnuniyet garantisi veren servisimiz ile iletişime geçerek hem güvenilir hem de yüksek kalitede bakım hizmeti alabilirsiniz.

Servisimizin yıllık düzenli olarak klima bakım hizmet verdiği müşteri sayısı oldukça fazladır. Sektörde sunduğumuz eşsiz ve kusursuz hizmetlerimiz ile her geçen gün müşteri portföyümüz genişletiyoruz. Sizler de bizi tercih ederek doğru bir karar verebilirsiniz. Çünkü alacağınız hizmetin kaliteli olması klimanızın kusursuz çalışması için oldukça önemlidir. Yetkili servisimiz sektörde müşterisinin ihtiyacına yönelik hizmet sunuyor. Bu süreçte sunduğumuz bazı hizmetlerden bahsetmek isteriz.

  • İç ile dış ünite temizliğini yapıyoruz.
  • Kumanda ayarlarını kontrol ederek performans testini yapıyoruz.
  • Bakır boru hattı izolasyon kontrolünü yapıyoruz.
  • Kondenser, evaporatör ve filtre kontrolü yapıyoruz.
  • Soket ile klemenslerin kontrollerini yapıyoruz.
  • Hava akışı kontrolünü yapıyoruz.

Yukarıda belirttiğimiz hizmetlerin bazılarıdır. Klimanız için daha ayrıntılı bakım hizmeti sunuyoruz.

Gebze Klima Montaj

Yanlış yapılan klima montajı sonrası klimanız çalışmayacaktır. Bu yüzden doğru bir hizmet almak için Gebze Klima Montaj servisimizi tercih edebilirsiniz. Sektörde üstün kalite ve güvende hizmet veren öncü bir yetkili klima servisiyiz. Klima montaj ekiplerimiz hem konut hem de iş yerleri için hizmet veriyor. Montaj esnasında ortaya çıkacak her türlü sorunu çözme yetkisine sahiptirler. Bu yüzden tereddütsüz bizleri seçerek sorunsuz bir hizmet alabilirsiniz.

Klimadan %100 verim almak için klima montajı oldukça önemlidir. Hatalı yapılan montaj hem size hem de çevreye zarar verir. Bu yüzden sizlere üstün kalitede bir hizmet vermeyi garanti eden servisimizi arayınız.

Gebze Klima Arıza

Klima arızaları birbirinden farklı nedenlere bağlı olarak ortaya çıkar. Özellikle bakımı yapılmayan klimalarda arızalar sıkça görülmektedir. Gebze Klima Arıza servisi olarak sizlere %100 müşteri memnuniyeti sunuyoruz. En kısa sürede oluşan arızayı gidererek sorunu kalıcı olarak ortadan kaldırıyoruz. Aynı zamanda servisimiz arıza sonucu parça değişimi gerekiyor ise ilk önce onayınızı alıyor.

Günümüzde çok sayıda korsa servis bulunuyor. Bunlara dikkat etmek ve klimanızı güvenilir servislere emanet etmenizi öneriyoruz. Klima arıza onarım servisi olarak sizlere bu zamana kadar hiç almadığınız kaliteli bir hizmeti garanti ediyoruz. Firmamız ile ilgili detaylı bilgiye google üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Haber bültenimize abone ol

Sign up to receive latest news, updates, promotions, and special offers delivered directly to your inbox.
Hayır, teşekkürler
Call Now Button